11 жовтня "Піккардійська Терція" виступить на "Країні Мрій" у Львові

27.09.2015

10-11 жовтня Фестиваль "Країна Мрій" оселиться у Львові - у Шевченківському Гаю. І в неділю, 11 жовтня, на сцені "Зелена Галявина" відбудеться виступ вокальної формації "Піккардійська Терція". 

11 жовтня "Піккардійська Терція" виступить на "Країні Мрій" у Львові

«Країна Мрій» - це найбільший український фестиваль, який збирає найкращі українські гурти, - розповідає засновник та ідейний натхненник "Країни Мрій" Олег Скрипка. - Наш фестиваль – у першу чергу, для тих, хто любить традиції, якість і атмосферу. Усі артисти, які впродовж двох фестивальних днів виступатимуть на Головній музичній сцені, танцювальних майданчиках, Сцені сучасної бандури та у Кобзарській майстерні, – це найкращі українські колективи. Тож запрошую приходити на фестиваль з самого ранку, аби відчути його подих, глибину атмосфери, креативне різноманіття".

Музично осіння "Країна Мрій" у Львові, напередодні Святої Покрови, - це буде мікс із фольклору і року, етно та електро. Олег Скрипка та «ЛеГранд оркестр», «ТНМК»&«Веселі Вуйки», «Піккардійська Терція», «Тартак»&«Астарта», «Атмасфера», «Флайза», «Бурдон»…  Це  лише частина артистів, які співатимуть на теренах «Країни Мрій» у Шевченківському Гаї. Утім, цей фестиваль вирізняється не тільки музикою - це ще й ярмаркове розмаїття: ярмарок виробів народного мистецтва, книжковий ярмарок… А також - майстер-класи народних ремесел, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні...

Goldstar