9 січня 2017 року у Львові "Різдво в Опері" - за участю "Піккардійської Терції" та Тараса Чубая

16.11.2016

Уже традиційне "Різдво в Опері" відбудеться 9 січня 2017 року. Цього разу це будуть два спільні концерти вокальної формації "Піккардійська Терція" та Тараса Чубая із гуртом "Плач Єремії". Початок - о 17:00 та 19:30. 

9 січня 2017 року у Львові "Різдво в Опері" - за участю "Піккардійської Терції" та Тараса Чубая

Того святкового вечора «Піккардійська Терція» виконуватиме авторські різдвяні та новорічні пісні, зокрема «Граймо, стрибаймо», «З Новим роком!», «Ой, ладо, ладо»… А також - традиційні колядки, які увійшли в альбом акапельного гурту «З Неба до Землі».

- Створимо для глядачів у залі новорічно-різдвяний настрій, - каже художній керівник «Терції» Володимир Якимець. – Багато колядуватимемо, бо це – наша, українська, традиція, яку не можна забувати, а треба підтримувати і передавати наступним поколінням.

- Приємно, що «Різдво в Опері» - це будуть спільні концерти з нашим добрим другом і давнім колегою по сцені Тарасом Чубаєм, - додає Володимир Якимець. – Стилістично, а особливо поетично, рухаємося в одному напрямку, тож завжди знаходимо спільну музичну мову. Відтак на концертах 9 січня у Львівській опері точно не обійдеться без «дуетного» співу «Терції» та Тараса Чубая.          

Goldstar