«Терція» співатиме у «Віденській терасі» новинки з нового альбому «Лети…»

04.05.2017

У п’ятницю, 19 травня, у Львівському арт-клубі «Віденська тераса» (проспект Свободи, 12) виступить вокальна формація «Піккардійська Терція». Початок концерту – о 20:00.

«Терція» співатиме у «Віденській терасі» новинки з нового альбому «Лети…»

Цими весняними днями «піккардійці» зачинилися у львівській студії звукозапису Virtuoso Records – і працюють над своїм п’ятнадцятим за ліком студійним альбомом «Лети…». Ювілейний компакт-диск вийде ближче до осені – напередодні 25-річчя чоловічого секстету. На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня-2017: заплановані концерти «Терції» як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді.

Але вже зараз, коли випадає «вікно» у студійній роботі, «Піккардійська Терція» відвідує з концертами деякі міста України – під знаком #Терція25! У колективі на цю тему жартують, що це своєрідні репетиції перед великим ювілейним туром. Так і у рідному місті Львові, в арт-клубі «Віденська тераса», «піккардійці» вирішили 19 травня зробити «концерт-репетицію» офіційного ювілею.

У затишній камерній атмосфері кав’ярні того вечора прозвучать як хіти формації, відшліфовані на сцені десятиліттями, так і гарячі новинки, які просто зараз пишуться для нового альбому «Лети…». До слова, незабаром «Терція» презентує два перші сингли з майбутньої збірки – пісні «Дженні» та «Колисонька кленовая». А 19 травня у «Віденській терасі» ці композиції можна буде почути наживо!      

Квитки та резервація столиків на сольний концерт «Піккардійської Терції» 19 травня в арт-клубі «Віденська тераса» - за телефоном +38 093 143 94 51.  

Goldstar