Вокальна ліквідація наслідків повені

18.08.2008

Понад 50 тисяч гривен надійде з Черкащини до найбільш постраждалих сімей від повені в Снятинському районі Івано-Франківської області. Саме стільки пожертв зібрали підчас благодійного концерту за участю «Піккардійської терції», Тараса Чубая, Олега Павлишина та Євгенії Сахарової, який відбувся 17 червня в Черкаській філармонії.

Вокальна ліквідація наслідків повені

Організатором концерту виступила кредитна спілка «Фортеця» із Черкас, яка закликала усіх земляків максимально долучитися до підтримки мешканців Західної України. Тому задля більшої пожертви деякі глядачі викуповували по 30 квитків, а приходили однією сім'єю. Співаки виступали абсолютно безоплатно, запропонувавши традиційний репертуар - мішанку з веселих та лірично-ностальгійних творів. «Це дуже добре, коли люди від мистецтва збираються разом, їздять на місця стихійного лиха чи власноруч збирають гуманітарну допомогу. Але ми можемо лише говорити там, де нас чують. - Говорить художній керівник вокальної формації «Піккардійська терція» Володимир Якимець. - А вже влада може вживати заходів на випередження екологічних катастроф - поукріплювати гірські дороги та мости, врешті заборонити вирубувати карпатські ліси. Одні на цьому наживаються, а інші розплачуються своїм життям».

Утім, за словами Володимира Якимця, після таких катаклізмів у творчості «піккардійців» не з'являтимуться пісні на соціальну тематику - невдалим був попередній досвід.

Близько 50 тисяч людей постраждали під час повеней на Західній Україні, загальні збитки, завдані стихією, оцінюються в 7 млрд. гривень.

Goldstar