«Піккардійці» - учасники «Нової пісенної Шевченкіани»

11.02.2014

Гала-концерт оригінального проекту до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка відбудеться 17 лютого у Києві, у Великій концертній студії Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України.

«Піккардійці» - учасники «Нової пісенної Шевченкіани»

Ще на початку осені 2013 року оголосили конкурс «Нова пісенна Шевченкіана» - на написання сучасних  музичних композицій на вірші Кобзаря. Відтак з поміж трьох десятків творів, що надійшли до оргкомітету, відібрали два десятки найкращих. Ці пісні від початку 2014 року звучали у програмах Першого каналу та каналу «Промінь». Завдяки підтримці НРКУ, окремі твори переклали для симфонічного оркестру.

На фінальному етапі «Нова пісенна Шевченкіана» об'єдналася із ще одним масштабним проектом НРКУ - «Мистецькі історії». І пісні-переможці конкурсу будуть виконані у Гала-концерті. Окрім «Піккардійської Терції», лауреата Шевченківської премії, у ньому візьмуть участь співачки Ілларія, Леся Горова, Оксана Муха, Сестри Тельнюк, гурти «Козак Систем», «ТаРута», «Куку Шанель», «ДримбаДаДзига», «От Вінта» та інші. Акомпануватиме заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо під орудою Володимира Шейка.

Goldstar