16.11.2011
Володимир Якимець знає як забезпечити українській мові права державної

Володимир Якимець знає як забезпечити українській мові права державної

У прямому ефірі львівського телеканалу ZIK ведучий і троє його гостей в ігровій, майже побутовій, формі під стукіт справжнього доміно говорили про вкрай важливі речі – політичні, соціальні та культурні.

26.01.2011
Колядки, щедрівки та — хіти

Колядки, щедрівки та — хіти

Хлопці з «Піккардійської терції» виглядають так, ніби вони з першої сотні ангелів світла: не викликають сумнівів і докорів тим, що роблять у музиці. Глава УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар) передусім знав їхню творчість з-поміж багатьох запрошених виконавців у рок-тур «З вірою і любов’ю», що проходив під його патронатом.

23.01.2011
Пряме включення

Пряме включення

22 січня вокальна формація "Піккардійська терція" порадувала киян новорічно-різдвяним концертом під назвою "Добрий вечір. Щедрий вечір".

Розпочався концерт із 15-хвилинною затримкою. Розпочали свою програму "піккардійці" колядкою "Добрий вечір, тобі". Після чого звернулись до глядачів.

23.01.2011
Про концерт «Добрий вечір. Щедрий вечір!»

Про концерт «Добрий вечір. Щедрий вечір!»

Різдвяна навколосвітня подорож із учасниками акапельного гурту "Піккардійська терція". У Києві формація презентувала нову програму "Добрий вечір, щедрий вечір". Секстет виконав колядки, щедрівки та різдвяні пісні вісьмома мовами. Із Києва піккардійці розпочали свій гастрольний рік.

20.12.2010
Що витворяла «Піккардійська терція» у Тернополі

Що витворяла «Піккардійська терція» у Тернополі

Це вже стало доброю традицією - саме в Тернополі львівська вокальна формація «Піккардійська терція» закриває свій гастрольно-концертний рік. 2010-ий винятком не став. Тож минулої неділі переповнений публікою зал «Березолю» знову, як і щороку, разом з Володимиром Якимцем, Андрієм Капралем, Славком Нудиком, Богданом Богачем, Андрієм Шавалою та Романом Турянином, котрі були на сцені, виспівував добре відомі  «Старенький трамвай» та інші суперпопулярні пісні піккардійців.

06.11.2010
Відмінники зі співу

Відмінники зі співу

Більше 18 років львівська формація «Пікардійська Терція» несе акапельний спів у маси. За свою багату історію цей шанований колектив встиг випустити 10 альбомів, стати володарями Шевченківської премії та завітати зі своїми виступами до Польщі, Іспанії, США і багатьох інших країн земної кулі. А в цьому році вокальна формація випустила свій перший DVD із записом концерту у Львівській опері.

01.11.2010
«Пиккардийская терция» могла стать бизнесменами и врачами

«Пиккардийская терция» могла стать бизнесменами и врачами

До 20-летнего юбилея известного украинского секстета «Пиккардийская терция» еще немало времени. Но участники группы уже начали готовиться к этому событию. Ведь далеко не каждому коллективу удается пройти творческий путь длиной в два десятилетия. Ребята прославляли Украину за рубежом и сумели стать национальными героями на родине. Их песни даже повлияли на улучшение демографической ситуации в стране. Об этом и многом другом «пиккардийцы» рассказали корреспонденту «ВВ».

17.07.2010
Соло в дуеті

Соло в дуеті

Роман та Надія Турянини, “піккардійська” сім’я, про міцну опору, важливість спілкування, любов до природи а радість від усмішок дітей

У складі популярної вокальної формації “Піккардійська терція” Роман Турянин уже 17 років. Це, до речі, єдиний запис у його трудовій книжці, а, отже, талановитій творчій особистості у дружньому гурті комфортно і цікаво.

03.06.2009
Родина піккардійця

Родина піккардійця

Андрій та Оля Капралі - про одне ціле, духовність, доброту та двох донечок

Він із дитинства хотів бути співаком, мати сім'ю та до­ньок. Тепер щасливий, що ці три мрії реалізувалися. Він цілком на своєму місці - і у музиці, і в родині, бо талановитий співак, добрий чоловік та люблячий батько. Пишається, що у їхній родині великий акцент зроблено на духовності. Кохану дружину називає найпершим порадником у житті. Подружжя, яке у липні відсвяткує 12 років спільного життя, виховує двох донечок - Ярину та Мар'яну-Марію. Спілкуємося зі співаком відомого гурту "Піккардійська терція" Андрієм Капралем та його дружиною Олею.

22.04.2009
Володимир Якимець: «Я скоріше готовий пробачити своїм колегам нечистий вокал, аніж відсутність енергетики!»

Володимир Якимець: «Я скоріше готовий пробачити своїм колегам нечистий вокал, аніж відсутність енергетики!»

Попри скрутну економічну ситуацію, учасники вокальної формації «Піккардійська терція» не тільки на початку 2009 року випустили довгоочікуваний альбом «Етюди», але й продовжують їздити з концертами на підтримку нового диску.