«Івасюк`65»: з ким у дуеті заспівають «піккардійці»?

17.02.2014

До 65-річчя з дня народження легендарного українського композитора Володимира Івасюка два вечори поспіль, 4 та 5 березня, у Львові, на сцені Львівської опери, відбудеться чотири грандіозні концерти. Початок концертів - о 18:00 та 20:00.

«Івасюк`65»: з ким у дуеті заспівають «піккардійці»?

З нагоди ювілею автора «Червоної рути» та «Водограю» музично-мистецький проект «Івасюк`65» збере на одній сцені «Піккардійську Терцію», Оксану Муху, Павла Табакова, Олександра Божика, Христину Соловій та хорову капелу «Трембіта». У концертній програмі звучатимуть як відомі, так і маловідомі пісні Івасюка. Меломани почують оригінальні інтерпретації хітів композитора, а також стануть свідками народження нових, очікуваних і несподіваних, дуетів та тріо. Так «піккардійці» готують одразу кілька творчих тандемів.    

- Зараз цей проект – суспільно важливий і потрібний, - каже організатор концертів «Івасюк`65» Андрій Сидор. – Адже сьогодні, як ніколи, українцям треба розвивати і пропагувати свою музику. Це – наше життя, наша культура».

Музично-мистецький проект «Івасюк» успішно стартував рік тому – із чотирьох концертів у Львівській опері. Далі були open-air на площі Ринок у Львові, де зібралося понад 10 тисяч слухачів, та аншлаг у столичному Палаці «Україна».

ВІДЕО: "ПРОЕКТ ІВАСЮК" - "Піккардійська Терція".

Goldstar