Проект "ІВАСЮК`65" переноситься на 17-18 березня

27.02.2014

Музичний світ України відзначає ювілей легендарного композитора Володимира Івасюка: 4 березня йому виповнилося б 65 років. Другий рік поспіль Львів вшановує пам'ять маестро масштабним музично-мистецьким проектом «ІВАСЮК». Концерти «ІВАСЮК’65» були заплановані на 4 і 5 березня. Але у зв’язку із трагічними і тривожними подіями в Україні їх перенесли на 17 і 18 березня. Місце проведення проекту «ІВАСЮК’65» незмінне – Львівська опера.

Проект "ІВАСЮК`65" переноситься на 17-18 березня

У проекті «ІВАСЮК’65» беруть участь вокальна формація «Піккардійська Терція», володар титулу «Голос країни» Павло Табаков, переможниця конкурсу ім. Квітки Цісик Оксана Муха, учасниця «Голосу країни» Христина Соловій, скрипаль-віртуоз Олександр Божик, а також капела «Трембіта». Кожен з цих артистів по-своєму розуміє та інтерпретує музику Володимира Івасюка. Концерти 17-18 березня обіцяють здивувати меломанів не тільки цікавими новими аранжуваннями відомих пісень Івасюка, а й несподіваними творчими експериментами – дуетами і тріо.

- Творчість Івасюка не втрачає своєї актуальності, - зауважує художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – На його пісенному спадку виховане не одне покоління українців. А кращого виховання годі бажати, адже у піснях Володимира Івасюка звучить сама Україна. 

- У тому жахітті, яке переживає Україна сьогодні, пісні Володимира Івасюка звучатимуть по-новому, - додає організатор проекту «ІВАСЮК» Андрій Сидор, компанія «Дік-Арт». - І вони повинні звучати! Переконаний, музика геніального Івасюка принесе нам спокій та віру у щасливе майбутнє.

Проект «Івасюк» стартував рік тому – із чотирьох концертів у Львівській опері. Далі були open-air на площі Ринок у Львові, де зібралося понад 10 тисяч слухачів, та аншлаг у столичному Палаці «Україна».

Квитки, придбані на 4 та 5 березня, дійсні на концерти проекту «ІВАСЮК’65», які відбудуться у Львівській опері 17 та 18 березня.

Замовлення квитків: у мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» та за тел. +38 (032) 235 53 32.

 

Goldstar