Абоненти «Київстар» можуть безкоштовно встановити ді-джингл «Гей, пливе кача...»

26.03.2014

Вокальна формація «Піккардійська Терція» спільно із компанією «Київстар» включили в музичний каталог послуги «Ді-Джингл» лемківську народну пісню «Гей, пливе кача...». Ця пісня у виконанні «Терції» звучала під час прощання із загиблими Героями Майдану після трагічних подій під час Революції Гідності. І саме ця пісня стала реквіємом по Небесній сотні. У знак пам`яті за Героями України з 25 березня користувачі послуги «Ді-Джингл» можуть безкоштовно встановити на свої телефони рінгбектон «Гей, пливе кача...».

Абоненти «Київстар» можуть безкоштовно встановити ді-джингл «Гей, пливе кача...»

«Ідея спільної акції з «Київстар» – вшанувати пам'ять загиблих Героїв України, а також духовно об'єднати Україну. Ми записали спеціальну версію народної пісні з вигуками Майдану «Герої НЕ вмирають!». Саме її й запропонували оператору», – коментують учасники львівського колективу «Піккардійська Терція» співпрацю з національним оператором.

З 25 по 31 березня 2014 року в ротації голосового меню 465 з'явиться папка під назвою «Музика, що єднає». У ній буде представлено 10 треків, пропонованих до встановлення в якості рінгбектонів. «Гей, пливе кача...» у виконанні "Піккардійської Терції" пропонується безкоштовно на постійній основі, а 9 інших треків – протягом першого тижня після замовлення надаються безкоштовно, після чого вартість мелодій складе 30 копійок на день. Серед треків, що увійшли в папку, - «Все буде добре» від "Океану Ельзи", «Ми разом! Ми вместе» "С.К.А.Й.", «Майдан» Сергія Артем'єва, «Небесна сотня» Андрія Щапова та інші.

СМС-код замовлення ді-джинглу «Гей, пливе кача» - 321518 на номер 465.

Замовляти ді-джингли можна також на сайті послуги "Ді-Джингл".

Фото: Андрій Куб`як.

 

Goldstar