Just married!

10.11.2010

Володимир Якимець знайшов свою половинку ... за кулісами. У Львові на одного холостяка стало менше.

Just married!

2010 рік став для львівської музичної «тусовки» роком весільного буму. Із холостяцьким життям покінчили співаки Павло Табаков та Андрій Заліско, скрипаль Олександр Божик. А минулої неділі лави одружених артистів поповнив і «піккардієць» Володимир Якимець (у народі більш відомий як Дональд). У той час, як його творчі побратими із «Піккардійської терції» невтомно покращували демографічну ситуацію в Україні (на всіх учасників вокальної формації уже п'ятнадцятеро дітей), Володимир усе шукав свою другу половинку. І от у свої 36 років врешті одружився. Обраницею художнього керівника і одного із засновників «Терції» стала корінна львів'янка Віра - бухгалтер за професією. «Те, що моя дружина не має жодного відношення до музики, радше - на краще. Адже коли у сім'ї двоє музикантів, це не завжди добре», - зауважує Дональд.

- Уперше ми з Вірою побачилися за кулісами Львівської опери навесні минулого року, - розповідає Володимир Якимець кореспонденту «Леополіса». - «Піккардійська терція» тоді презентувала нову концертну програму і новий альбом «Етюди». І от після виступу спільні знайомі представили мені милу дівчину Віру. Ми приємно поспілкувалися, але при прощанні навіть не обмінялися телефонами. Долю наших майбутніх стосунків вирішила наступна зустріч. Вона також відбулася за кулісами. Цього разу, правда, не Опери, а концертного залу Львівської філармонії. Ми з Вірою розмовляли кілька годин поспіль. І в обох було враження, що знаємо одне одного дуже давно. З такого усвідомлення і розпочався наш роман...

Іміджем затятого холостяка Володимир Якимець славився багато років. «Одруження не повинно бути вимушеним, - каже Дональд. - Цього потрібно хотіти. Я хотів одружитися із Вірою - жінкою, з якою мені добре».

Обвінчали Володимира та Віру у кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці, що на розі вулиць М. Грушевського та М. Драгоманова. Шлюбну літургію відспівали хлопці з чоловічого вокального гурту «Орфей». Весілля молодята та їхні гості відгуляли в одному із львівських ресторанів. Пісенні привітання пара приймала від народного артиста України Мар'яна Шуневича, заслуженого артиста України, соліста Львівської опери Олега Лихача і, звісно ж, від «Піккардійської терції». «Хлопці підготували мені несподіванку, - розповідає Якимець. - Перед весіллям зібралися таємно, без мене, і у студії записали ліричну пісню, яку написав Славко Нудик. Під цю композицію ми з Вірою танцювали наш перший подружній танець». Дали «піккардійці» під час забави й міні-концерт. Тут щасливий молодий приєднався до свого секстету. «Співали ми стільки, щоб гості отримали задоволення, але втрималися від спокуси перетворити цей виступ на сольний концерт «Терції», - усміхається Володимир.

Серед гостей на весіллі «піккардійця» Якимця виділявся його перший дружба - львів'янин Андрій Тузяк, один із найкращих друзів молодого. Оригінальність цього чоловіка була в тому, що він одягнув... шотландський кілт. «Андрій залюблений у все шотландське, - каже Володимир. - Цей кілт він замовляв у Шотландії. На моє весілля, казав, хоче бути у найкращому одязі».

Медовий місяць молодятам доведеться відкласти, адже на найближчі місяці у «Піккардійської терції» заплановані гастролі по Україні та Польщі. Відтак втекти від всіх і вся Володимиру та Вірі вдасться аж наступного року, можливо, навіть улітку. «Як моя дружина сприйняла такий розвиток подій? Ну, вона ж знала, за кого виходила», - усміхається Дональд.

 

Галина Гузьо, газета «Високий Замок» («Леополіс»).

Goldstar