28 листопада. «Піккардійська Терція» із сольним концертом у Києві: хіти і пісенні прем’єри

28.05.2014

28 листопада вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть у Києві сольний концерт. Місце зустрічі "піккардійців" із меломанами - Жовтневий палац. Початок концерту – о 20:00. 

28 листопада. «Піккардійська Терція» із сольним концертом у Києві: хіти і пісенні прем’єри

Після успішного туру Східною та Південною Україною "Піккардійська Терція" розпочала підготовку до великого сольного концерту у Києві.

Особливістю виступу «Піккардійської Терції» 28 листопада у Жовтневому палаці буде те, що цього разу секстет виступатиме перед киянами у своєму первинному амплуа – а капела. Без супроводу барабанів та перкусії, що колектив практикував в останні п’ять років. Того вечора «піккардійці» виконуватимуть, зокрема, пісні, які рідко можна почути від них на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром»… Відбудуться пісенні прем’єри на вірші Тараса Шевченка: «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте». А також композиції, які увійдуть у новий альбом «Терції». І, звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із «піккардійцями» хором співають по всій Україні: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Спомин»…

Квитки на концерт "Терції" 28 листопада у Києві можна замовити і придбати ось тут:

http://parter.ua/ua/event/42/52/1571.html

Goldstar