У жовтні "Піккардійська Терція" знову їде з концертами на схід і південь України (+ ГРАФІК ТУРУ)

29.08.2014

Від 9-го і до 19-го жовтня на «піккардійців» чекає «гарячий» період концертного туру містами Східної та Південної України – за 11 днів співаки дадуть 11 концертів. Організатором цієї частини гастролей «Терції» виступає концертне агентство «Мастер Шоу».

У жовтні "Піккардійська Терція" знову їде з концертами на схід і південь України (+ ГРАФІК ТУРУ)

У другій половині травня вокальна формація «Піккардійська Терція» проїхалася з концертним туром містами Сходу та Півдня України. Серед міст, у яких тоді відбулися концерти, були, зокрема, Донецьк та Луганськ, у яких якраз розпочалася АТО. Травневі виступи «Терції» викликали такий великий резонанс, що почути акапельний спів колективу вдалося далеко не всім охочим. Відтак уже в жовтні «піккардійці» вирушають у тур «на біс». У більшості міст на Сході та Півдні України концерти «Терції» відбудуться повторно. Окрім того, гастрольний графік доповниться новими містами.  

- У травні у всіх містах, в яких у нас були концерти, люди влаштовували нам настільки теплий прийом, що, прощаючись, ми обіцяли приїхати знову - найближчим часом. От і виконуємо свою обіцянку, – каже художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. - Веземо програму «Найкраще». За минулі концерти не встигли показати всю свою творчість за 22 роки, тож цього разу оновимо репертуар. Українська музика, українська пісня завжди були потрібні на Сході та Півдні нашої країни. Інша справа, музика українських артистів не завжди туди доходила. Натомість зелене світло мала російська «попса». Як сказав нам один чоловік у Луганську, «це робили для того, щоб ми не почали думати»… Ще одна мета нашого туру – моральна підтримка українців, які зараз так багато роблять для України – для нашої армії, для біженців… На наших концертах завжди відчувається єдність українського народу, тож хочемо, щоб ті, хто приходитимуть на виступи «Терції», у зайвий раз зрозуміли: українці – єдині, і тільки разом ми - сила.

Графік концертів:   

9 жовтня – Миколаїв (Міський Будинок культури).

10 жовтня – Херсон (ККЗ "Ювілейний").

11 жовтня - Мелітополь (Будинок культури ім. Т. Шевченка).

12 жовтня – Запоріжжя (Концертний Зал ім. М. Глінки).

13 жовтня - Дніпропетровськ (Театр ім. М. Горького).

14 жовтня - Нікополь (КСК).

15 жовтня - Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка).

16 жовтня - Кіровоград (Обласна Філармонія).

17 жовтня - Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).

18 жовтня - Суми (Театр ім. М. Щепкіна).

19 жовтня - Кременчук (Міський Будинок культури).

 

А 28 листопада 2014 р. вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть великий сольний концерт у Києві. Місце зустрічі меломанів із легендарним акапельним колективом - Жовтневий палац. Початок концерту – о 20:00.

Goldstar