3 березня на сцені Львівської опери - концерти "Проект Івасюк. Перезавантаження" за участю "піккардійців"

18.02.2015

Пісні відомого українського композитора Володимира Івасюка прозвучать по-новому у «Проекті Івасюк. Перезавантаження». Вокальна формація "Піккардійська Терція" - уже третій рік поспіль незмінний учасник музично-мистецького проекту "Івасюк".

3 березня на сцені Львівської опери - концерти "Проект Івасюк. Перезавантаження" за участю "піккардійців"

«Проект Івасюк. Перезавантаження» стане своєрідним творчим майданчиком, на якому експериментуватимуть. У Проекті візьмуть участь "Піккардійська Терція", Оксана Муха, Олександр Божик, Брія Блессінг, джаз-гурт ShokolaD, MANU. Кожен з них по-своєму розуміє та інтерпретує Івасюка, але усіх їх об'єднує процес переосмислення творчості композитора та створення нового звучання й особливої атмосфери.

"Музика Івасюка - складна, інтелектуальна, актуальна. Усі звикли до пісень Івасюка у традиційному виконанні, як це робили Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару. Вони робили це по-своєму і кожен неперевершено та неповторно. Але таке виконання зараз не знаходить відгуку в молоді. А Івасюк заслуговує на те, щоб його музика, пісні завжди були в ротації. Ми хочемо зробити Івасюка ближчим сучасній молоді, зробити його музику трендовою, тож вирішили додати до звичних мелодій електроніку та джазові елементи, і підтримати це все відповідним відеоартом», - зазначив Андрій Сидор, продюсер «Проекту Івасюк. Перезавантаження» та директор компанії-організатора «ДікАрт».


Квитки - в мережі кас «ОТ-ОТ», на сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua. Деталі - за телефоном 235-77-88.

 

Довідка. Прем’єра «Проекту ІВАСЮК» відбулася у 2013 році з нагоди 64-ої річниці від дня народження Володимира Івасюка. В рамках проекту відбулося чотири аншлагові концерти у Львівській Опері,open-airна площі Ринок та концерт у столичному палаці «Україна».

Goldstar