24 листопада "Піккардійська Терція" у Львові візьме участь в унікальному концерті-проекті "Колискові для Олекси"

10.11.2016

24 листопада у Львові, в Національному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької, відбудеться Музично-театральний відео-арт концерт «Колискові для Олекси». Колискові співатимуть: Соломія Чубай – вокал, Лука-Теодор Гануляк – перкусія, Сашко Главацький – гітара, а також - гурт ROCKOKO, вокальна арт-студія «Жайвір», Театральна студія «Клубок» та Олег Онещак. Крім того, у програмі вечора - космічний відео-арт від Олексія Хорошка. А гості - Тарас Чубай та «Піккардійська Терція».

24 листопада "Піккардійська Терція" у Львові візьме участь в унікальному концерті-проекті "Колискові для Олекси"

Запрошуємо Вас стати свідками народження унікального для України проекту, створеного Соломією Чубай та її друзями для дітей-аутистів. Під час презентації альбому «Колискові для Олекси» звучатимуть не лише народні колискові, а й колискові на слова Миколи Вінграновського, Осипа Маковея, Павла Воронька та Грицька Чубая, а також буде показано космічний відео-арт від Олексія Хорошка. Родзинкою концерту стане театральне дійство про Маленького принца від дитячої студії «Клубок», режисера-актора Олега Онещака (театр Л. Курбаса).

Проект «Колискові для Олекси» полягає в тому, щоб якомога більше людей, а особливо молодих батьків дізналися про те, що таке аутизм та Синдром Аспергера, зуміли розпізнавати його з перших років життя дитини і не калічили своїх дітей, а зуміли прийняти їх і допомогти їм.

Goldstar