ПРЕМ'ЄРА! «Піккардійська Терція» до Дня незалежності представила пісню Миколи Мозгового

23.08.2017

Пісня Миколи Мозгового «Зачаруй нас, любов» увійде до нового, 15-го за рахунком, студійного альбому «Піккардійської Терції» під назвою «Лети...». Реліз збірки відбудеться на початку вересня – ближче до 25-річчя акапельного гурту.

ПРЕМ'ЄРА! «Піккардійська Терція» до Дня незалежності представила пісню Миколи Мозгового

 

-       Ми обіцяли, що до свого 25-річчя, на ювілейних концертах, будемо зі сцени розповідати історію української музики - тієї музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Творчість Миколи Мозгового - одна із яскравих сторінок української музичної культури: різноманітна, чуттєва і надзвичайно українська - як за духом, так і за власне музикою! Коли як не напередодні Дня незалежності презентувати пісню автора, який є одним із тих, хто виборював культурну незалежність України?! Щодо «Зачаруй нас, любов», то тут чудова мелодія поєднана із прекрасними словами Андрія Демиденка – життєрадісними та життєствердними. Це не ремікс, а наше відчуття цієї пісні – пісні, яка з якихось причин не така відома, як деякі інші твори Мозгового. 

Послухати новинку від «Піккардійської Терції» «Зачаруй нас, любов» можна тут:

https://www.youtube.com/watch?v=6EtZKGgYUVE

 

На сцені 25-річний ювілей «Піккардійська Терція» розпочне святкувати із вересня-2017 – як в Україні, так і за кордоном. 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу «Україна» у Києві (http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/pikkardiiska_tertsiia.html).

У жовтні «Терція» виступить з ювілейною програмою у США та Канаді: Клівленд (13 жовтня), Виппані (14 жовтня), Чикаго (15 жовтня), Торонто (22 жовтня).

Також восени формація завітає з концертами у такі міста України: Полтава (26 листопада), Дніпро (27 листопада), Кропивницький (28 листопада), Запоріжжя (29 листопада), Черкаси (30 листопада).

3-го грудня «піккардійці» виступлять у рідному Львові – у Львівській опері.

Заплановані концерти колективу і у містах Західної України: Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Рівне… 

Goldstar