3 грудня у Львівській опері - ювілейна концертна програма «піккардійців» «Лети…»

03.09.2017

У неділю, 3-го грудня, у Львівській опері відбудуться ювілейні концерти «Піккардійської Терції» - цього сезону вокальна формація святкує своє 25-річчя. Початок концертів – о 17:00 та 20:00.     

3 грудня у Львівській опері - ювілейна концертна програма «піккардійців» «Лети…»

«На концертах 3 грудня у Львівській опері розповідатимемо нашу історію. Але це буде не історія «Терції», а історія української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці. 25 років «піккардійській» музиці»! - розповідає художній керівник «Терції» Володимир Якимець.

Так у ювілейному концерті чоловічого секстету звучатимуть пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія «Кузьми» Кузьменка («Скрябін»), Сергія «Кузі» Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.

Ювілейна програма «Терції» «Лети…» у рідному Львові – у неділю, 3-го грудня, на сцені Львівської опери.

КВИТКИ:

Концерт о 17:00 - https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiia-lviv25/buy

Концерт о 20:00 - https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiia25/buy

 

Окрім Львова, концерти «Лети…» цього сезону відбудуться у Києві (30 вересня), Харкові (3 листопада), Полтаві (26 листопада), Дніпрі (27 листопада), Кропивницькому (28 листопада), Запоріжжі (29 листопада), Черкасах (30 листопада), а також у містах Західної України: в Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Рівному… У жовтні «піккардійців» вітатимуть також на сценах у США та Канаді!

Goldstar