"Піккардійська Терція" презентувала 15-ий альбом - "Лети..."

09.09.2017

У Києві, в "Останній Барикаді", відбулася презентація ювілейного, 15-го за рахунком, студійного альбому "піккардійців" - під назвою "Лети...". 

"Піккардійська Терція" презентувала 15-ий альбом - "Лети..."

До свого 25-річчя «Терція» після п’ятирічної перерви у дискографії підготували до виходу новий, п’ятнадцятий за ліком, студійний альбом, який називається «Лети…». CD було записано на львівській студії Virtuoso Records.

-       Як і вся творчість «Піккардійської Терції», альбом вийшов доволі різноманітним та неоднорідним, - каже художній керівник формації Володимир Якимець. - Хто приходить на наші концерти, уже звик до цього. Ми багато експериментуємо, шукаємо, не стоїмо на місці. В новому альбомі розвинули джаз-рокову тему. Багато у збірці авторських пісень. Знайшлося місце і для фольку. Майже всі пісні, які увійшли до альбому «Лети…», за останні кілька дуже насичених концертними турами років пройшли випробування на десятках сцен. Це пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Віктора Морозова, Андрія Панчишина, Андрія «Кузьми» Кузьменка («Скрябін»), Сергія «Кузі» Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.

Власне, на своєрідній історії української музики побудована і ювілейна концертна програма «Піккардійської Терції», з якою вокальна формація гастролюватиме восени та взимку. «Ми вирішили, що зі сцени звучатиме музика, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів, - зауважує Володимир Якимець. - Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці».

Святкування 25 років «піккардійській» музиці на сцені розпочнеться з Києва – із великого концерту «Терції» 30 вересня у Національному палаці мистецтв «Україна». У жовтні «піккардійців» вітатимуть у США та Канаді. Далі заплановані концерти у таких міста України: Харків (3 листопада), Полтава (26 листопада), Дніпро (27 листопада), Кропивницький (28 листопада), Запоріжжя (29 листопада), Черкаси (30 листопада). 3-го грудня ювілейний виступ колективу у рідному Львові – на сцені Львівської опери. Відбудуться концерти і в містах Західної України: Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Рівне… 

Фото: Олександр Зубко.

 

Сюжет каналу ICTV: https://www.youtube.com/watch?v=YUgLpIYqya4

 

Сюжет каналу "1+1": https://www.youtube.com/watch?v=U9fwA5TfEpk

 

Сюжет каналу ZIK: https://www.youtube.com/watch?v=3vWLNgM1kJU 

Goldstar