На концерті у Києві 30 вересня "Терція" розповідатиме зі сцени "історію української музики"

09.09.2017

Сценічне святкування свого 25-річного ювілею вокальна формація "Піккардійська Терція" розпочне із Києва - з Національного палацу мистецтв "Україна"! На головній сцені країни ювілейна концертна програма "піккардійців" "Лети..." прозвучить у суботу, 30 вересня. Початок - о 19:00. 

На концерті у Києві 30 вересня "Терція" розповідатиме зі сцени "історію української музики"

«На концерті 30 вересня 2017 р. у Палаці «України» розповідатимемо нашу історію. Але це буде не історія «Терції», а історія української музики, на якій ми виростали і яка вплинула на нас як на музикантів. Тож це буде не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці. 25 років «піккардійській» музиці», - розповідає художній керівник «Терції» Володимир Якимець.

Так у ювілейному концерті чоловічого секстету звучатимуть пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія Кузьменка («Скрябін»), Сергія Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики. 

Квитки на концерт "Піккардійської Терції" у Палаці "Україна" 30 вересня:

http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/pikkardiiska_tertsiia.html

https://kiev.karabas.com/pikkardijskaya-terciya

http://palace-ukraine.com/afisha/203-Pikardyjska-Tertsiya

 

 

Goldstar