Уродини «Піккардійської терції»: 15 акапельних років

20.09.2007

У понеділок, 24 вересня, о 14.00 в парку «Знесіння» на горі Лева вокальна формація «Піккардійська терція» розпочне святкування свого творчого ювілею: 15 акапельних років. Точкою відліку став день першого виступу, який відбувся у Львівському університеті імені Івана Франка.

Уродини «Піккардійської терції»: 15 акапельних років

Кожен відспіваний по-піккардійськи рік секстет увіковічнить саджанцями червоного дуба – вишуканого символу міцності. У такий спосіб музиканти закладуть початок алеї відомих львів’ян. Журналісти також зможуть долучитися до озеленення Львівської оази – парку «Знесіння» - власноруч посадити дерева. Молоді саджанці як подарунок «Піккардійській терції» на День народження зробили ЛКП «Зелений Львів» та колектив парку «Знесіння».

Якщо для того, аби посадити дерево необхідний інструмент, то для того, аби добре співати – це зовсім не обов’язково. А іноді навіть навпаки. Саме таку тезу просто неба навіть без мікрофонів укотре доводитиме вокальна формація. Секстет співатиме пісні з нового альбому, який невдовзі вийде під назвою «Етюди». Це буде теж ювілейний, десятий за ліком компакт-диск формації. А повноцінні концерти з нагоди 15-річчя колективу пройдуть у низці найбільших міст України. Зокрема, у Києві в палаці «Україна» формація виступатиме 7 жовтня, а у Львівському оперному театрі – 9-го. На цих концертах своїм співом привітають «піккардійців» і їх колеги та друзі з німецького акапельного колективу «Terzinfarkt», одним з учасників якого є українець за походженням Василь Біль. «Я досі іноді дивуюся фанатичній любові до акапельного співу учасників «Terzinfarkt». Попри те, що вони відбулися як професіонали в інших царинах, є достатньо заможними людьми, все ж і надалі щотижня збираються та відточують майстерність на різноманітних фестивалях», - розповів художній керівник «Піккардійської терції» Володимир Якимець.

Goldstar