Старий трамвай дзвенить рінгтоном

16.11.2007

«Піккардійська терція» зайняла 2 місце в 11 турі проекту одного з мобільних операторів України «MuzDjuice», зорієнтованого популяризувати творчість як відомих гуртів, так і музичних початківців за допомогою новітніх мобільних технологій.

Старий трамвай дзвенить рінгтоном

За «піккардійців» проголосували 7804 абоненти, найбільш затребуваною стала пісня «Старенький трамвай» - 3857. Цікаво, що серед вокалістів «ПТ» немає користувачів саме цього мобільного оператора. Перше місце посіла група «За край», замикає почесну трійку лідерів «Inferno». У кожному турі беруть участь 10 українських гуртів із 4 авторськими пропозиціями.

Механізм голосування простий - потенційні шанувальники з WAP-сайту завантажують пісні виконавців на свої мобільні телефони, прослуховують та голосують за ті, що сподобалися найбільше. За час проведення «MuzDjuicе» учасниками стали 96 вокальних колективів, які представляють різні напрямки музики: рок, поп, фолк, реп, інді, готику, хіп-хоп та інші. Їхню творчість оцінювали близько 147 тисяч абонентів одного з операторів мобільного зв'язку України.

Goldstar