«Піккардійська терція» підготувала для Закарпаття ексклюзивні пісні

24.04.2012

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція вокалістів відомого далеко за межами України секстету «Піккардійська терція». 24-25 квітня відбудуться концерти «Піккардійської терції» в Ужгороді та Мукачеві до 20-річчя співочого ювілею колективу.

«Піккардійська терція» підготувала для Закарпаття ексклюзивні пісні

Як розповів Володимир Якимець, художній керівник колективу, секстет «Піккардійська терція» привіз до Ужгорода і Мукачева пісні, які раніше не виконувалися. «Ми готуємо багато приємних сюрпризів, - запевнив Володимир. – Будуть експерименти з барабанами та перкусією, звичайно акапельна частина».

За словами художнього керівника, цей рік достатньо приємний і важливий для секстету, адже 20 років - «достатньо велика дата для будь якого працюючого музиканта, а у сфері акапельної музики - це своєрідний подвиг». «Нам приємно, що ми до того часу дожили, не ставимо крапку у своїх планах і маємо надію, що порадуємо своїх слухачів, - зазначив Володимир Якимець.

24 вересня (офіційна дата творчого ювілею) гурт відзначить виходом декількох альбомів. «Достатньо несподіваними для всіх, один з яких колекційного плану: колекційний подвійний вініл-альбом,- каже Володимир Якимець. - Ті речі, які відомі, записані трохи по - інакшому. Збираємо матеріал також для трибют альбому, де наші пісні будуть записувати наші друзі, відомі українські музиканти, з якими ми спілкуємося, дихаємо одним творчим, музичним життя в одному ритм. Це люди, які щиро правильно роблять музику: ТНМК, ТІК, Мандри, Скрябін, Кому вниз, Марійка Бурмака, Руслана і багато інших".

Андрій Шавала зауважив, що 20 років тому, коли створювався колектив, не було такої конкуренції. «Нам було це «на руку», адже акапельних колективів на той час не було», - каже Андрій Шавала. За словами музикантів тоді ж не було і «неправильних законів шоу-бізнесу». «Сьогодні набагато важче в організації творчості, ніж це було раніше, - додав Володимир Якимець.

На Закарпатті музиканти вже втретє. Кажуть, Україну об’їхали по кілька разів. Щоправда, у Харкові були вперше нещодавно. Чекають «Піккардійську терцію» і в інших країнах. «В Сінгапурі ми розрухали публіку за 20 хвилин. – каже Володимир Якимець. – Достукалися. Значить є потреба у музиці».

Двадцять років тому «Піккардійська терція» виступила на великій сцені. Тоді свій страх перед публікою вокалісти приховували за чорними окулярами. Нині ж це метри а-капельного співу, які не бояться жодних експериментів із найдосконалішими інструментами – власними голосами. Вони співають рок, поп, класику, джаз, кантрі, рок-н-рол, блюз, фольк, класику. У репертуарі україномовних «піккардійців» - пісні дванадцятьма мовами. А серед країн світу легше перерахувати ті, де вони не гастролювали.

 

Інтернет-видання UA-Reporter.com.

Goldstar