19 січня 2014 року "піккардійці" привезуть у Вінницю Різдвяну програму

22.11.2013

Сольний концерт вокальної формації відбудеться у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського. Початок - о 19:00. Замовлення квитків - за тел.: 659998. А про те, як "Терція" вдесяте зібрала у Вінниці аншлаг, зовсім недавно - 27 жовтня, - читайте далі...

19 січня 2014 року "піккардійці" привезуть у Вінницю Різдвяну програму

Після концерту "Піккардійської Терції" у Вінниці 27 жовтня популярний міський портал myvin.com.ua написав: "Вдесяте «Піккардійська терція» зібрала у Вінниці повну залу".

"Недільного вечора у вінницькому муздрам театрі було велелюдно. Супер-аншлаг зібрала вокальна формація «Піккардійська терція», яка за останні роки відвідала наше місто вже вдесяте. Але це не єдиний маленький ювілей, адже рік тому голосистий секстет розпочав святкування свого двадцятиріччя саме у Вінниці, а зараз фактично закінчує його знову у нашому місті.

Прихильників «піккардійців» у нас і справді багато, і співцям щоразу приємно повертатись до Вінниці. Вщент заповнений зал з перших хвилин концерту не стримує емоцій – аплодисменти в такт кожній наспіваній мелодії не вщухають ні на хвилину, а популярні пісні колективу щоразу завершуються довгою овацією.

Улюбленці публіки – Володимир Якимець, Андрій Капраль, Ярослав Нудик, Андрій Шавала, Роман Турянин, Богдан Богач – не втомлюються дивувати своїх відданих слухачів. Концертну програму вони розпочали з кількох новесеньких пісень, які ще мало де виконувались. Як завжди вишукано-мелодійні, бездоганно аранжовані, виконані неймовірними голосами композиції, зачаровують кожного у залі. Перкусія та барабани, що додають насиченості звучанню «Терції» впродовж останніх трьох років, створюють атмосферу запального драйву. А під час фірмового акапельного виконання ліричних композицій здається янголи слухають як вони співають! Шість голосів бринять у повітрі, а душі слухачів підспівують знайомі мелодії…

За невеличкий антракт правив розіграш призів від організаторів концерту. Двоє прихильників «Піккардійської терції» отримали романтичну вечерю у кав’ярні-музеї «Вітальня щасливого часу» та цікаву подорож від туристичної агенції «Товариство подорожей «Земна куля» пана Заваркіна та сина».

Продовжили концерт улюблені хіти, що зал підхоплював та наспівував: «Туман яром, туман долиною», «Кучері», «Жовняри», «Я вчора потрапив на небо», «Сядеш у поїзд», «Старенький трамвай». Без цих пісень жоден концерт «піккардійців» важко уявити.

Букети квітів, щирі посмішки, піднесений настрій і… приємний сюрприз! Як повідомив організатор концерту Олександр Абрамчук, було досягнуто домовленості зі співочим секстетом про наступний приїзд до Вінниці! «Піккардійська терція» знову завітає до вінничан у середині січня з програмою різдвяних пісень, яка востаннє звучала в нашому місті ще у 2006 році. Отже, в новий рік з улюбленими піснями найщиріших та найталановитіших співаків вокальної формації «Піккардійська терція»!".

Goldstar