«Піккардійська Терція» із сольним концертом у Києві 8 серпня - у рамках проекту «Дистанція»

17.07.2020

У суботу, 8 серпня, в Києві, на «Арт-Заводі Платформа», у рамках проекту «Дистанція» відбудеться сольний концерт знаменитої української вокальної формації «Піккардійська Терція». Початок – о 19:00.

«Піккардійська Терція» із сольним концертом у Києві 8 серпня - у рамках проекту «Дистанція»

На час карантину, який триває уже понад чотири місяці, «піккардійцям», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати або перенести заплановані концерти. Аля ця вимушена концертна перерва спонукала акапельний колектив до цікавих експериментів. Так у червні артисти стали першими, хто у їхньому рідному Львові наважився на сольний автоконцерт на даху. І «Піккардійська Терція» не просто зібрала аншлаг слухачів в автомобілях, а й дала початок успішному продовженню цього нового розважального формату.

Також у червні «Терція» дала великий онлайн-концерт, зібравши в мережі близько 100 тисяч переглядів. Цей виступ колективу транслювали одночасно в Україні, США, Канаді та ОАЕ.

І ось настав час першого гастрольного виїзду «піккардійців» за період карантину. 8 серпня чоловічий секстет виступить у Києві - на «Арт-Заводі Платформа» у рамках проекту «Дистанція».      

-     Привеземо до столиці як свої найкращі пісні, так і ті твори, які рідко виконуємо на сольних концертах, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Обов’язково прозвучать «Сядеш у поїзд», «Пустельник», «Берег ріки»… Одне слово, заспіваємо все те, що люди люблять і чого від нас чекають, за чим уже встигли за час карантину скучити. Тож разом поспіваємо, нарешті, і обміняємося гарним настроєм!  

Квитки на сольний концерт "Терції" у Києві 8 серпня - тут:

https://concert.ua/uk/event/pikkardijska-tercija

 

Goldstar