«Піккардійська Терція» у «Проекті ІВАСЮК» - до 70-річчя від народження Володимира Івасюка

18.02.2019

У понеділок, 25 березня, у Львівській опері відбудеться концерт, присвячений легендарному українському композитору.

«Піккардійська Терція» у «Проекті ІВАСЮК» - до 70-річчя від народження Володимира Івасюка

Вокальна формація «Піккардійська Терція», а також Оксана Муха і капела "Трембіта", Брія Блессінг& Shockolad, Rockoko і MANU&Katya Chilly візьмуть участь у концерті «Проект ІВАСЮК 70», який відбудеться 25 березня на сцені Львівської опери. Початок – о 17:30 та 19:30.

У репертуарі вокальної формації «Піккардійська Терція» - п’ять записаних пісень Володимира Івасюка: «Капелюх», «Запроси мене у сни», «Відлуння твоїх кроків», «Повір очам» і дуетна композиція, заспівана разом зі співачкою Оксаною Мухою, «Над морем». А торік «піккардійці» спеціально для «Проекту ІВАСЮК» підготували ще один твір композитора – маловідому пісню «Наче зграї птиць», без якої тепер не обходиться жоден виступ колективу.

-       Івасюк - класик, Івасюк – невичерпний колодязь, Івасюк – художник у музиці, творчість якого проходить крізь часи, - каже художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – І що примітно, через роки Володимир Івасюк у будь-якому звучанні залишається актуальним, сучасним та модним. Кожна його пісня у нашому репертуарі – це подяка і щире бажання продовжити життя композитору, бо допоки звучать твори митця, доти він живий. А Івасюк залишив нам таку велику пісенну спадщину, що звучатиме вона ще дуже й дуже довго.

Квитки на «Проект ІВАСЮК 70» шукайте тут – на 17:30 (додатковий концерт) і 19:30:

https://lviv.kontramarka.ua/uk/proekt-ivasuk-53386.html

Goldstar