Про концерт «Добрий вечір. Щедрий вечір!»

23.01.2011

Різдвяна навколосвітня подорож із учасниками акапельного гурту "Піккардійська терція". У Києві формація презентувала нову програму "Добрий вечір, щедрий вечір". Секстет виконав колядки, щедрівки та різдвяні пісні вісьмома мовами. Із Києва піккардійці розпочали свій гастрольний рік.

Про концерт «Добрий вечір. Щедрий вечір!»

Це на сцені співаки імітують звуки музичних інструментів. А за лаштунками обмежуються відтворенням вібрування мобільного телефону.

Перед виходом на сцену піккардійнці анітрохи не нервують. Слухають анекдоти ... насолоджуються масажем...

А дехто, щоби налаштуватися на виступ - усамітнюється.

Для привітання публіки формація обрала символічну композицію.

Людмила Голоднік, 5 канал: "Піккардійська Терція» лише на рік молодша за Незалежну Україну. Цьогоріч формація відзначатиме 19-ту річницю а-капельного співу на сцені. У своєму творчому доробку музиканти мають пісні 12-ма мовами світу. Свої знання львівський гурт вирішив продемонструвати і столичній публіці".

Секстет виконав колядки та щедрівки українською, польською, іспанською, естонською, латиною, англійською, італійською та французькою мовами. Проте, поліглотами себе не вважають.

Дітям найбільше припала до душі естонська композиція про зимові забавки.

Пісень для малечі у репертуарі формації - одиниці - зізнаються піккардійці. Хоча гурт називають найбагатодітнішим в Україні.

За дві з половиною години концерту колектив заспівав й ті свої твори, які найчастіше виконували на біс. І цього разу публіка повертала музикантів на сцену.

Піккардійці до столиці приїжджають лише раз на рік. У рідному Львові, зізнаються, співають не частіше. Утім наступного ювілейного для гурту році обіцяють гастролювати Україною більше.

Нині репертуар секстету налічує понад три сотні композицій. Утім до своєї круглої дати співочий колектив обіцяє підготувати ще не один хіт.

 

 

Людмила Голоднік, Дмитро Большаков, 5 канал.  - http://5.ua/newsline/182//72515/