Богдан Богач – володар низьких октав

Богдан Богач

Наймолодший за віком «піккардієць» Богдан Богач народився 15 травня 1975 р. у Львові в сім’ї музикантів. За свідченнями очевидців, почав співати раніше, аніж говорити. З шести років у музичній школі опановував скрипку та вчився розуміти симфонічну музику.

Логічним продовженням шляху у музику стало навчання у Львівському державному музичному училищі ім. С. Людкевича - на кафедрі хорового диригування. Вибір такої спеціальності пояснити легко: батьки Богдана – досвідчені диригенти. Був біля витоків створення «Піккардійської терції». Викладачі музичного училища часто дивилися крізь пальці на постійні роз’їзди перспективного колективу, а пропуски лекцій дозволяли відробляти черговою новою піснею або цікавою обробкою.

Важче було студіювати фах диригента у Вищому музичному інституті ім. М. Лисенка. Якщо відносини між педагогами та вихованцями в училищі Богдан називає «сімейними», то в консерваторії вже діяли «корпоративні». Утім, ані жорсткіше ставлення, ані активна концертна діяльність «Терції» не завадили Богачу отримати диплом без жодної задовільної оцінки.

Із дружиною Мар’яною, за фахом художницею, виховує двох донечок – Міленку та Анастасію.