У День Конституції, 28 червня, "Піккардійська Терція" дасть сольний онлайн-концерт

28.06.2020

28 червня, у недільний святковий вечір, вечір Дня Конституції України, вокальна формація "Піккардійська Терція" дасть свій перший від початку карантину сольний онлайн-концерт. 

У День Конституції, 28 червня, "Піккардійська Терція" дасть сольний онлайн-концерт
Дивитися онлайн від "Терції" о 20:00 можна на офіційній сторінці формації в ФБ - https://www.facebook.com/pikkardijska.tercia, а також на YouTube-каналах DROZDOV (https://www.youtube.com/channel/UCbTYc9C7qsoI4eEmPMrt97Q) i Lviv Music Room (https://www.youtube.com/channel/UCnZJ_iO638OkMHTbA8lU8BA).
 
Що піккардійці приготували? - розповідає наш художній керівник "Терції" Володимир Якимець: "Веселі і сумні, жартівливі і серйозні, грайливі і поважні... Такими ми будемо на нашому онлай-концерті для Вас і разом з Вами) Маючи в репертуарі більше 3,5 сотень творів, ми, звичайно, не зможемо виконати їх всіх на одному концерті, але цього разу ми дещо змінимо репертуар, і навіть ті, хто був з нами на концерті в Автокінотеатрі на даху, зможуть почути інші пісні, бо, як і завжди, ми намагаємося бути різними і цікавими для Вас))) Тож маленький анонс: "Сад ангельських пісень", "Ой, слаба, я", "Сядеш у поїзд", "Спитай"... Якщо Вас це цікавить - будьте цього вечора разом із нами!!! Дякуємо))😎".
Goldstar