У лютому «Піккардійська Терція» приїде «З любов’ю для вас!» у Тернопіль, Рівне та Івано-Франківськ

26.01.2021

«Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна», - з таким месседжем і концертною програмою «З любов’ю для вас!» у лютому вокальна формація «Піккардійська Терція» завітає у Тернопіль, Рівне та Івано-Франківськ. У графіку «піккардійців»: 13 лютого – Тернопіль (Драмтеатр), 14 лютого – Рівне (МБК), 28 лютого – Івано-Франківськ (Драмтеатр). У кожному з міст відбудеться по два концерти в один день – о 16:00 та 19:00. Концерти відбуватимуться з дотриманням вимог МОЗ.

У лютому «Піккардійська Терція» приїде «З любов’ю для вас!» у Тернопіль, Рівне та Івано-Франківськ

«З любов'ю для вас!» - так називається нова концертна програма «Піккардійської Терції», яка об'єднує в собі усе те найкраще, що акапельний колектив створив ось уже протягом понад 28-ми років творчості. «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Сядеш у поїзд»… За живим виконанням цих та інших пісень скучили і самі «піккардійці», і їхні шанувальники по всій Україні. Адже торік, у зв’язку з пандемією Covid-19 і карантином, «Терції» довелося скасувати практично усі заплановані концерти та гастролі.

-       Давно ми уже не бачилися на живих концертах, тому заспіваємо як свої найкращі пісні, так і ті твори, які не так часто виконуємо на сольних виступах, - розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. - Одне слово, готуємо все те, що люди люблять і чого від нас чекають, за чим уже встигли за час карантину скучити. Нарешті, разом поспіваємо та обміняємося гарним настроєм. Адже карантин – явище тимчасове, а музика – вічна!

Вимушена концертна перерва у 2020-му спонукала «Терцію» до цікавих експериментів. Так торік у червні акапельний колектив став першими, хто у Львові наважився на сольний автомобільний концерт на даху. І артисти не просто зібрали аншлаг слухачів в автомобілях, а й дали початок успішному продовженню цього нового розважального формату. Незадовго опісля цього формація дала великий онлайн-концерт, зібравши в мережі понад 100 тисяч переглядів. Цей виступ колективу транслювали одночасно в Україні, США, Канаді та ОАЕ. А у серпні-2020 «піккардійці» стали відкриттям нового концертного формату у Києві під назвою «Дистанція», який відбувався на «Арт-Заводі Платформа».

Не припиняла «Піккардійська Терція» і студійної роботи. Відтак чоловічий секстет порадував за час карантину своїх шанувальників і пісенною новинкою – піснею «Розпрощався стрілець», що стане офіційним саунд-треком до нового українського фільму «Інший Франко», прем’єра якого запланована на серпень 2021 року – до 30-річчя Незалежності України:

https://www.youtube.com/watch?v=fw4TZ0Kee3k

 

Квитки на концерти «З любов’ю для вас!»:

 

ТЕРНОПІЛЬ (13 лютого, Драмтеатр)

16:00 – https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiya-ternopil-16-00/buy

19:00 – https://gastroli.ua/tickets/pikkardiiska-tertsiya-ternopil-19-00/buy

 

 

РІВНЕ (14 лютого, Міський будинок культури)

16:00 – https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/pikkardiiska-tertsiia-2021-02-14-16-00

19:00 - https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/pikkardiiska-tertsiia-2021-02-14

 

 

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (28 лютого, Драмтеатр)

16:00 – https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/pikkardijska-terciya-18/

19:00 – https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/pikkardijska-terciya-19/

 

 

Goldstar