31.05.2007

«Пиккардийцы» завели зал с первой ноты

Впервые за 15 лет львовская группа «Пиккардийская терция» выступила в Днепропетровске с большим «сольником». Овации обрушились на нее после первой же песни. «Мы поняли, как много потеряли, что поздно к вам приехали», – с сожалением о несбывшихся гастролях обрадовался реакции публики художественный руководитель коллектива Владимир Якимец. До сих пор «в Днепре» львовяне изредка выступали только на корпоративных вечеринках.

28.05.2007

«Нужных трех нот можно ждать вечность»

«24»: С чем связана пауза в вашей концертной деятельности?

Владимир Якимец: На самом деле, мы активно концертируем. Часто за границей. Возможно, именно поэтому даже в нашем родном городе об этом знают немногие. Не так давно у нас было выступление в Брюсселе, в стенах Еврокомиссии. В тот же день мы дали большой концерт в Королевском театральном зале искусств и литературы. Нас упрекают в том, что мы редко бываем на востоке Украины. Это не так. Нас хорошо знает Донецк, в Днепропетровске мы были неоднократно, а 29 мая даем там большой двухчасовой концерт.

16.03.2007

Чому ми такі вишукано щасливі?

А таки правда – ми, львів’яни по праву можемо вважати себе щасливими людьми. У нашому місті щодня відбувається чимало цікавих мистецьких подій, а декотрі з них заслуговують особливої уваги і нашої з вами присутності. Можемо навіть обирати: туди підемо, а туди – ні. Втім, щастя, як на мене, полягає у тому, що вишуканими концертами можемо насолоджуватись за символічну плату. Світової слави колективи, які підкорили багату закордонну публіку, із приємністю дарують нам, рідним, вишукане мистецтво і добірну музику „на живо”. Гадаю, вони також щасливі, що можуть виступити перед своїми, подрувати нам частинку своєї філігранної майстерності. Маю на увазі формацію „Піккардійська Терція” і оркестр „INSO Львів” під керуванням Гунгардта Маттеса.

18.12.2006

Роман Климовський: «У нашій державі все перевернуто з ніг на голову»

Менеджер «Пікардійської терції» — про сцену і поза нею

Шість продюсерів

—Чому ви вирішили займатися продюсуванням саме «Пікардійської терції»?

—По-перше, я хотів би визначитися з поняттями. Щодо «продюсування». На мою думку, більшість людей, які називаються продюсерами в Україні, займаються лише менеджментом групи чи виконавця.

—Ви себе вважаєте ким: продюсером чи менеджером?

15.12.2006

«Піккардійці» стали філософами

Львівський музичний шарм представляє один із кращих гуртів україни «пiккардiйська терція».

11 листопада популярний львівський вокальний колектив презентував у Палаці «Україна» свій новий альбом «Антологія. Том 2. Фолк».

07.12.2006

«Піккардійська терція» вразила Єврокомісію

Популярна українська група "Піккардійська терція" підкорила своїм виступом Європейську комісію.

- Це вперше, коли я бачив виконавців з України. Мені дуже сподобалося, - поділився враженнями після закінчення концерту чиновник Єврокомісії Пер Діббер.

27.11.2006

В одному човні із «Піккардійською Терцією»

Львівський секстет “Піккардійська Терція” доволі дивний колектив. Співає зазвичай без інструментального супроводу, свідомо облишивши виграшно-модний “електронний інструментал”. Та ще й співає здебільшого пісні у звичному їх розумінні (не запаморочливі джазові “штукенції”), але перетворює їх на щось незбагненно магічно-чарівливе. Виводять хлопці колядку, а ніби видзвонюють льодяники-бурульки; виспівують веснянку, а грають кришталево ручаї; “вишивають” сумну, ліричну баладу, а ніби палахкотить різнокольорово осінній краєвид.

12.11.2006

Піккардійська Терція: «Перед концертом ми потискаєм всі разом руки, розходимся й молимся»

Концерт вокальної формації «Піккардійська терція» закінчився близько 21-ої години. Але з палацу «Україна», де, власне, й відбулося це (священно)дійство, я пішла набагато пізніше – коли всі «парадні виходи» були зачинені, гардероб не працював, а у приміщенні залишалися тільки піккардійці, журналюги, котрі полювали на їхні слова та світлини, фанати з авторучками й листівками для автографів та суворі, мало не похмурі, охоронці.

27.03.2006

«Піккардійська Терція» у Монреалі

26 березня 2006 року у Домі Української Молоді в Монреалі співала «Піккардійська терція». Високопрофесійний вокальний чоловічий секстет із Львова уперше відвідав Квебек. Співаки презентували другу частину своєї програми «Антологія», яка складається з обробок українських народних пісень, як широковідомих, так і малознаних.

12.04.2003

«Мужики активізувалися. Навіть ті, що співають»

Мужики активізувалися. Навіть ті, що співають. Два найвідоміші в Україні вокальні чоловічі секстети – «Піккардійська терція» та «ManSound» дали знати про себе, вибухнувши нечуваною творчою потенцією. Намагалися здивувати – і кожна формація робила це у свій, оригінальний спосіб.

Для того, аби займатися акапельним колективним співом, таланту замало, треба бути справжнім мужчиною; стійко , день у день репетирувати, найчастіше заробляючи при цьому на хліб дрібними, але численними «халтурами».