04.12.2007

Володимир Якимець: «Протриматися на українській естраді 15 років – героїчний вчинок»

Досягнення і плани «Піккардійської терції» у розмові з її художнім керівником.

- Пане Володимире, цього року Вашому колективу виповнилося 15 років. Що ви вважаєте найбільшим досягненням «Піккардійської терції» за цей час?

-Я вважаю, що цих 15 років і є досягненням. Тому що з таким специфічним стилем, як наш, і за такого становища українського шоу-бізнесу пропрацювати 15 років та ще й випускати диски – достатньо героїчний вчинок. Найважливіше – це те, що люди приходять на наші концерти, а отже – діяльність нашого колективу є потрібною і вона багатьох цікавить.

22.10.2007

«Пиккардийская терция» поет и на свадьбах, и на похоронах»

На свое пятнадцатилетие одна из самых известных в мире украинских групп "Пиккардийская терция" получила только один материальный подарок – акустическую гитару от мэра Львова. Все остальное – приятные слова от поклонников, эмоции и воспоминания. Вот есть, к примеру, у ребят песня про "Старенький трамвай" – так друзья организовали им "эксклюзивную" поездку на этом виде транспорта, который "пиккардийцы" игнорируют уже года три. И не потому, что "во лбу звезда" – просто все время занято гастролями.

13.10.2007

«Піккардійська терція»: «Своєю мамою ми називаємо Ніну Матвієнко»

Вокальна формація «Піккардійська терція» відзначає 15-річчя своєї творчої діяльності. Заплановані ювілейні концерти у Києві, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Вінниці, Донецьку та багатьох інших містах України. Є також гастрольні плани, пов’язані з Польщею. Варто зауважити, що у цієї команди нема ні соціальних, ні патріотичних, ні гімнових композицій. Їхня тематика — суцільна лірика. Співають про кохання, виконують ностальгічні балади, романси, народні пісні, рок-н-рольні хіти тощо, які не несуть потужного смислового навантаження, натомість усі без винятку випромінюють позитив. До розмови з «ДТ» зголосилися «уповноважені представники» «Піккардійської терції» — Володимир Якимець та Ярко Нудик.

12.10.2007

Василь Біль: «Три концерти в Україні відбулися бездоганно»

Своїх «15 акапельних років» в Києві та у Львові «Піккардійська терція» святкувала дуетом на сцені з німецьким акапельним колективом «Terzinfarkt». Хоча приїзд останніх планувався близько семи років, їхня з'ява перед стала для української публіки цілковитою несподіванкою та ... приємним відкриттям. Якщо би лідер «Terzinfarkt» вчасно не попередив, що квінтет теж співає а-капела, то можна було би подумати, що барабани, бас-гітара, труба чи патефон звучать мінусовою фонограмою. Про особливості творчості, дивні збіги та особливості першого виступу в Україні - в ексклюзивному інтерв'ю з солістом «Terzinfarkt» Василем Білем.

12.10.2007

Веб-конференція художнього керівника вокальної формації «Піккардійська терція» Володимира Якимця 12 жовтня на «Обозревателе»

Вокальна формація «Пiккардiйська терція» - унікальне явище на українській сцені. Львівський чоловічий секстет спромігся поєднати несумісні, здавалося б, у наш час речі: академічну школу, естраду як основне місце виступу, високу виконавську майстерність, гумор, солідність, прекрасні вокальні дані, широкий і вміло добраний україномовний (на 95 відсотків!) репертуар, артистизм і... добру репутацію.

08.10.2007

Де мої п’ятнадцять років? На сцені!

Легендарна «Піккардійська терція» святкує свій ювілей на сценах України.

Пам’ятаєте, як співав колись Володимир Висоцький?

Где мои семнадцать лет? – На Большом Каретном!

А где мой чёрный пистолет? – На Большом Каретном!

А где меня сегодня нет? – На Большом Каретном!

05.10.2007

Бедные артисты на инструменты не заработали

Знаменитой вокальной группе «Пиккардийская терция» исполнилось 15 лет.

За чашкой львовского кофе музыканты рассказали «Комсомолке» о себе, гастролях и вспомнили забавные истории из жизни…

Группа родилась благодаря непунктуальным девушкам

- Сколько вам было, когда вы собрались?

- Нам со Славой Нудыком исполнилось по 17 лет, - вспоминает один из основателей группы Владимир Якимец. - Богдану Богачу и Роману Турянину - чуть больше. Занимались во Львовском музыкальном училище. Решили создать камерный хор из шести девушек и шести парней. Но барышни постоянно опаздывали. В результате сформировалась чисто мужская группа.

21.09.2007

А нам і у Львові грошей не бракує

24 вересня «Піккардійська терція» святкуватиме своє 15-річчя.

Вокальна формація «Пiккардiйська терція» – унікальне явище на українській сцені. Львівський чоловічий секстет спромігся поєднати несумісні, здавалося б, у наш час речі: академічну школу, естраду як основне місце виступу, високу виконавську майстерність, гумор, солідність, прекрасні вокальні дані, широкий і вміло добраний україномовний (на 95 відсотків!) репертуар, артистизм і… добру репутацію.

18.09.2007

Точка зору

Львів є багатоликим містом: трохи попсовим, трохи роковим, трохи фольковим і трохи класичним. І це добрий діагноз, бо не може домінувати один жанр, різні стилі мусять вміти себе виявити, співіснувати та взаємодоповнюватися.

01.06.2007

Шестиголосий вихор

- Людина, яка хильнула забагато, не може вимовити назву нашої групи, - кажуть вокалісти «Піккардійської терції» і зовсім не переймаються з цього приводу. Гастролюючи сценами Германії, Іспанії, Франції, Італії, Польщі, Росії, США, Канади та України, спочатку на заході, а тепер от і у нас, піккардійці здобули славу творців інтелігентної музики. Минулого четверга відбувся перший великий концерт «Піккардійської терції» в Дніпропетровську на сцені театру ім. М.Горького і, що властиво, організатори концерту, студія «МАРТ» та Мистецька аґенція «Арт-Вертеп», не помилилися – зал був повний!